تبلیغات
کشتی کج - اخبار

جدید ترین اخبار رستلینگ:
اندی لوین تعلیق شد:
اندی لوین، برنده فصل گذشته شوء تاف ایناف نیز به حالت تعلیق درآمد که دلیل آن نیز ...

هانیکو، سین کارای جدید:
WWE در اقدامی عجیب در هفته گذشته اسمکدان، کاراکتر سین کارا را به مسابقات بازگرداند اما ...

مارک هنری، چلنجر جدید کمربند سنگین وزن:
در شوء اسمکدان این هفته که جمعه شب روی ایر خواهد رفت، یک بتل رویال 20 نفره برای مشخص ...

خبرهایی از WWE 12:
کمپانی WWE اعلام کرد که مایکل کول علاوه بر اینکه در بازی دابلیو دابلیو ای 12 به عنوان گزارشگر ...

آلبرتو دلریو و خداحافظی از کشتی:
آلبرتو دلریو در مصاحبه ای پس از پی پی وی سامراسلم اعلام کرد که تا 5 سال دیگر ...

استوری های جدید کمپانی:
با گذشتن از یکی از بزرگترین پی پی وی های سال، چندین استوری جدید کمپانی آغاز شد ...

 

جهت مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید....

.

.

.

.

  • اندی لوین تعلیق شد
 • اندی لوین، برنده فصل گذشته شوء تاف ایناف نیز به حالت تعلیق درآمد! طبق آخرین خبرهایی که در مورد دلیل این کار از سوی دابلیو دابلیو ای اعلام شده است، او پس از ناموفق بودن در آزمایش داروئی که داده است موقتا تعلیق شده است. البته این خبر هنوز به صورت رسمی توسط WWE تایید نشده است. گفتنی است پیش از این سین کارا نیز به دلیل وجود استروئید در خونش به مدت 30 روز تعلیق شده بود و هم اکنون نیز در محرومیت به سر میبرد!

  • هانیکو، سین کارای جدید
  سین کارا، استار فلایر و تکنیکی کمپانی دابلیو دابلیو ای که هم اکنون در محرومیت 30 روزه خود به سر میبرد، همچنان دور از میادین است. WWE نیز در اقدامی عجیب در هفته گذشته اسمکدان، کاراکتر سین کارا را به مسابقات بازگرداند اما حرکات و اندام این کاراکتر کاملا مشخص شد که خود سین کارا نبوده است! هانیکو، یکی از استار های فلایر کمپانی که ظاهرا حرکاتش خیلی شبیه به سین کارا است که در شوء گذشته اسمکدان حاضر شد و گفته میشود که موقتا او جای سین کارا در مسابقات حاضر خواهد شد. این در حالی است که گزارشگران اسپانیایی اسمکدان گذشته در مورد سین کارا گفته بودند که او عضلات خودش را تقویت کرده و چند کیلو به وزن خود اضافه کرده است و به میادین بازگشته است!! گفتنی است با این روند، احتمال میرود در آینده ای نه چندان دور شاهد استوری بین سین کارا اصلی و سین کارا قلابی باشیم!

  • مارک هنری، چلنجر جدید
  در شوء اسمکدان این هفته که جمعه شب روی ایر خواهد رفت، یک بتل رویال 20 نفره برای مشخص شدن نامبر وان کنتندر برای کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان برگزار شد تا عملا استوری کریسچن و رندی اورتن به پایان رسیده باشد. در پایان این بتل رویال، شیموس، وید برت، سین کارا و مارک هنری به عنوان چهار نفر پایانی در رینگ باقی ماندند که در پایان هنری با حذف کردن سین کارا توانست نامبر وان کنتندر جدید شود! این در حالی است که استوری شیموس و هنری نیز همچنان پابرجا باقی مانده است! با این حال احتمال میرود هنری قهرمان جدید شود و سپس کمربند خود را به کین ببازد!! در برخی خبرگزاری ها اعلام شده که با بازگشت کین و انتقام او از هنری، وی قهرمان جدید خواهد شد!!

  • خبرهایی از WWE 12
  کمپانی WWE اعلام کرد که مایکل کول علاوه بر اینکه در بازی دابلیو دابلیو ای 12 به عنوان گزارشگر حضور دارد، به یک پلیر و استار قابل بازی نیز تبدیل شده است! خبر دیگر اینکه کمپانی THQ اعلام کرده است که در بین استار و دیواهای اخراجی کمپانی در سال 2010 و 2011 فقط چاوو گوئررو و ولادمیر کازلاو در بازی WWE 12 حضور خواهند داشت و کاراکتر استارانی چون کریس مسترز، دیوید هارت اسمیت، کاوال و ملینا از این بازی حذف شده است.

  • دلریو و بازنشستگی
  آلبرتو دلریو در مصاحبه ای پس از پی پی وی سامراسلم اعلام کرد که تا 5 سال دیگر از میادین کشتی خداحافظی خواهم کرد! او گفته است: من در سرزمین خودم، مکزیک یک تور و مراسم با شکوه خداحافظی طی 5 سال دیگر برگزار خواهم کرد. من میخواهم با تلاش خودم، به بهترین کشتی گیر مکزیکی تبدیل شوم و این چیزی است که خانواده من به آن افتخار میکند!

  • استوری های جدید کمپانی
  با گذشتن از یکی از بزرگترین پی پی وی های سال، چندین استوری جدید کمپانی آغاز شد. استوری کوین نش و سی ام پانک ظاهرا یکی از رقابت هایی خواهد بود که احتمالا به ریتینگ شوء ها بسیار کمک خواهد کرد. از طرفی بالاخره استوری جان سینا و آلبرتو دلریو نیز آغاز شد تا جذابیت راء چند برابر شود. از طرفی در اسمکدان نیز استوری جدیدی بین رندی اورتن و مارک هنری آغاز شده است که باز هم در نوع خود میتواند بسیار مفید باشد. گفتنی است که با توجه به اتفاقات افتاده ظاهرا تریپل اچ نیز دخالتی در استوری نش و پانک خواهد داشت. از طرفی نیز احتمالا به زودی مجددا شاهد استوری آندرتیکر و کین نیز خواهیم بود.